O nas

Poznaj nas bliżej

Marka Organis powstała w celu promocji wysokiej jakości produktów ziołowych oraz naturalnych suplementów diety. 

Nasze zioła pochodzą przede wszystkim z ekologicznych upraw oraz roślin rosnących naturalnie w stanie dzikim.

Mieszanki są komponowane oraz przygotowywane przez zielarzy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Wysoka jakość i naturalność ziół sprawia iż są one skuteczne oraz intensywne w smaku.

Stowarzyszenie Polska Ekologia

Jesteśmy członkiem ogólnopolskiego stowarzyszenia przetwórców i producentów produktów ekologicznych Polska Ekologia

http://www.polskaekologia.org/

Nasza Filozofia

Nie istnieją dla nas kompromisy i półśrodki. Produkty oferowane w tym sklepie, w szczególności pod marką własną, są najwyższej możliwej jakości. W naszej pracy kładziemy nacisk na takie aspekty jak uczciwość oraz jakość.

Uważamy, że produkty które oferujemy mają służyć przede wszystkim ludziom którzy z nich korzystają. Proponujemy takie, które sami chcemy otrzymywać – tylko najwyższej jakości.

Wszystkie produkty najpierw sprawdzamy na sobie, by wartościowe i bezpieczne oferować naszym klientom.

Nasze metody

Nasze mieszanki opracowywane są przez doświadczonych zielarzy z ogromnym doświadczeniem. Przy ich układaniu zwracamy uwagę na jakość produktu oraz cel, któremu produkt ma służyć

Od wielu lat interesujemy się zdrowym odżywianiem, zielarstwem i suplementami. Otaczamy się produktami pochodzenia naturalnego a takie dary traktujemy z szacunkiem. Każda informacja związana z leczeniem ziołami jest dla nas bezcenna. Cały czas uzupełniamy naszą wiedzę współpracując z zielarzem-pasjonatą. Wierzymy, że Natura ma dla Nas najlepsze lekarstwa i chcemy, żeby coraz więcej osób korzystało z dobrodziejstw przyrody. Wierzymy także, że warto dostarczać ciału witaminy i minerały oraz wspomagać je by było zdrowe, szczęśliwe i miało siłę do działania 🙂

Składniki                                   

Produkty oferowane pod nazwą własną, składają się przede wszystkim z wysokiej jakości ziół, których większość pochodzi z ekologicznych upraw lub zbierana jest na łonie Natury przez współpracujących z nami zielarzy.

Szukamy producentów z pasją i zaangażowaniem, z wiedzą i doświadczeniem. Fascynatów, których opowieści słuchamy z zapartym tchem i od których bije radość życia. 

Oferujemy:                                              

Proponujemy produkty, które sami stosujemy i z których jesteśmy zadowoleni.

Ekologiczne składniki mieszanek – zioła, które znajdują się w proponowanych przez nas mieszankach pochodzą z ekologicznych upraw. Składniki dobiera zielarz-pasjonata z wieloletnim stażem.

Suplementy od sprawdzonych dostawców – w trosce o zadowolenie i zdrowie naszych klientów sprawdziliśmy wielu dostawców i wybraliśmy tych, którzy oferują produkty najlepszej jakości.